Apie mus

Your brand
agency

brand identity digital strategy visual identity website experience design
Kas mes esame?
2005 m. žymi mūsų, kaip digital agentūros, pradžią. Šiandien esame digital driven ženklodaros agentūra, teikianti prekės ženklų strategijos, kūrybos, dizaino paslaugas, vystanti digital projektus. Klientams galime pasiūlyti pilną branding`o paslaugą – nuo strateginio konsultavimo, iki dizaino įgyvendinimo ir skaitmeninių sprendimų, nes turime “in house” dirbančią programavimo ir darbdavio įvaizdžio komandą.
Kuo mes kitokie?
Esame vieninteliai, turintys “viduje dirbančią” kompleksinę komandą – kūrybą, strategus, skirtingų specializacijų dizainerius, programuotojus, UI/UX analitikus,  komunikacijos rinkodaros protus. Visiškai kontroliuodami procesą ir kokybę, klientams galime kurti vientisą prekės ženklo identitetą ir kryptingai jį auginti.

Prekės ženklo kūrimo etapai

Analizė
1
BEM_ikona2
Prekės ženklo
patirties žemėlapis
Tai unikali metodika, kurią naudojame išanalizuoti prekių ženklų kuriamai patirčiai. Šis būdas padeda identifikuoti prekės ženklo strategijos, vizualaus jo identiteto ir kuriamos patirties neatitikimus, stiprybes bei silpnybes, naudojamų priemonių efektyvumą, auditorijų pasiekiamumą, ir padeda išsiaiškinti, ar nuosekliai kuriama prekės ženklo patirtis. Remiantis prekės ženklo patirties žemėlapiu, vėliau sukuriamas vientisas strateginis ir vizualinis identitetas.
Prekės ženklo strategija
1
Kartu su klientais organizuojame sesijas, kurių metu įtraukiamos svarbiausios komandos, atsakingos už prekių ženklus. Jų metu siekiame išgryninti prekės ženklo identitetą, kuriamą vertę, problemas ir augimo perspektyvas. Agentūros strategų komanda, remiantis analizės, rinkos duomenimis ir sesijų rezultatais, kuria prekės ženklo strategiją (brand essence, pozicionavimo, rinkodaros – priklausomai nuo problematikos). Remiantis ja, gimsta kūrybinė koncepcija, vizualinė strategija ir prekės ženklo patirčių žemėlapis, skirtas naujai prekės ženklo sąveikai su vartotoju sukurti.
Grafinio identiteto sistema
1
Dizaino kūrimo etapas skirtas prekės ženklo grafinio identiteto sistemai sukurti. Ji apima logotipą, spalvas, šriftus, grafinius elementus, kurie adaptuojami visoms reikalingoms prekės ženklo priemonėms (tinklalapis, socialinių tinklų dizainas, prezentacijos, komunikacijoje ir rinkodaroje naudojamos priemonės).
Programavimas
1
Įvaizdis digital erdvėje yra pats svarbiausias ženklodaroje, nes tai yra pirmas touch-point, per kurį vartotojas dažniausiai sužino apie jūsų prekės ženklą (net jeigu juo prekiaujate tik “lentynose”). Mums tai yra pirma galimybė sukurti prekės ženklo patirtį vartotojui, todėl ji yra prioritetinė . UI/UX analitikai kartu su programuotojais įgyvendina labai skirtingus projektus – nuo įvaizdinių tinklalapių iki specializuotų užsakymų, savitarnos sistemų.
Realizacija ir tolimesnis prekės ženklo vystymas
1
Sukuriamos visos prekės ženklo priemonės, kliento komandos apmokomos naudotis tinklalapio turinio valdymo sistema, teikiamos rekomendacijos dėl tolimesnio prekės ženklo vystymo ir digital priemonių atnaujinimų.

Agentūros partneriai

Aurimas
Aurimas Baltušis
Direktorius / Vyr. partneris
Pastaruosius 14 metų Aurimas dirba su skaitmeninių produktų ir sistemų kūrimu. Konsultuoja ir vadovauja komandoms dirbančioms su įvairiaus sudėtingumo tinklalapiais ir sistemomis (KYC, mokėjimo, prekybos ir bankinės sistemos).
Aistė
Aistė Jakimavičiūtė - Bikauskė
Kūrybos vadovė / Partnerė
Kūrybos vadovė ir vizualinio identiteto kūrimo bei vystymo konsultantė. Dizaino ji mokėsi Lietuvoje ir Suomijoje, taip pat įgijo edukologijos magistro laipsnį. Domisi kūrybiškumo tyrimais, tikslingu kūrybinio proceso organizavimu ir valdymu.
Indrė
Indrė Baltušė
Prekės ženklų strategė / Partnerė
14 metų konsultuoja prekės ženklų strateginio identiteto ir rinkodaros komunikacijos klausimais. Dėsto strateginio prekės ženklų valdymo ir marketingo dalykus skirtinguose universitetuose – Lietuvos žurnalistikos centre, Vilniaus universitete, Atomic Garden.
Agnė
Agnė Juocevičiūtė
Projektų direktorė / Partnerė
Digital ir prekės ženklų identiteto projektų direktorė. Italijoje bei Lietuvoje studijavo komunikacijų dizaino specialybę. Kartu su komanda kuria įkvepiančius, praktiškus sprendimus, padedančius išspręsti kiekvieno projekto iššūkius.

Mūsų klientai

Circle K
Wepower
Vytautas
Birutė
Akvilė
Eurovaistinė
Altechna
Eika
Roche
Alna Business
Axioma
CITUS
Citadele
Deichmann
RIVILE
INK agency
Absolut
Ballantines
Lietuvos geležinkeliai
General financing

Mūsų partneriai

Digital sprendimams

Komanda, įgudusi kurti plataus spektro skaitmeninius produktus, naudojantis įvariais įrankiais ir naujausiomis technologijomis.

Darbdavio įvaizdžio kūrimui

Pirmoji darbdavio įvaizdžio kūrimo agentūra Baltijos šalyse, siūlanti pilną paslaugų spektrą ir vienintelė, turinti „Employer Branding International“ licenciją.